İngiltere’nin lider vatandaşlık hukuku firması Coates Global, Avrupa Birliği ülkelerindeki Ankara Anlaşması, Altın Vize ve Çifte Vatandaşlık programları ile Türkiye’de henüz bilinmeyen Altın Oturum (Golden Residency) programlarını tanıtan etkinliklerine devam ediyor.

Avrupa Birliği vatandaşlık ve oturma izni programlarının tanıtılacağı 17-20 Mayıs tarihlerindeki kişiye özel toplantılarda Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku uzmanı ve Vizesiz Dünya yazarı Tamer Ulay ile İngiltere’nin tanınmış vatandaşlık hukuku avukatlarından Çelemet Yener hazır bulunacaklar.

​Etkinlikler, Avrupa Birliği ülkelerinde yatırım yapmadan oturma izni veren vizeler başta olmak üzere Türkiye’de bilinmeyen veya yanlış bilinen bir çok konuya açıklık getiriyor. 

​Portekiz, İspanya ve Yunanistan’da gayrimenkul almadan ve yatırım yapmadan oturma izni olanağı veren Altın Yaşam (Golden Resindency) programları, bu ülkelerde kendi pasif geliri ile yaşayabilecek durumda olanlara bulunmaz bir fırsat sunuyor. Altın yaşam programlarının yanısıra, Brexit sonrası Ankara Anlaşması’nın geleceği, diğer AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması koşulları ve İngiltere’nin yeni yatırımcı ve girişimci vizeleri de açıklanıyor.

Belli Başlı Toplantı Konuları

  • ​Portekiz, Yunanistan, İtalya, İrlanda ve İspanya’da, AB mevzuatı ve yerel yasalardan yararlanarak yatırım yapmadan veya iş kurmadan Golden Residency (Altın Oturum)
  • Portekiz, Malta, Yunanistan ve İspanya’da konut alarak, yatırım yaparak veya iş kurarak oturma izni ve uzun süreli Schengen vizesi (Golden Visa) olanağı
  • İngiltere ve İrlanda’da yatırım yaparak veya iş kurarak oturum, kalıcı oturum ve vatandaşlık olanakları
  • ​Malta’da yatırım ve bağış yaparak bir yıl içinde hızlandırılmış Avrupa Birliği Vatandaşlık programı​​
  • ​İngiltere’de şirketlere yönelik programlar, şube açma ve temsilci gönderme
  • Şirket yabancı çalışanlarına çalışma izni başvuruları ve AB ülkelerindeki çalışma olanakları (Van Der Elst vizesi)
  • Yatırım yaparak St Kitts and Nevis ve Dominik vatandaşlıkları
  • İngiltere, Almanya, Portekiz, İrlanda ve Hollanda’da Ankara Anlaşması vizesi​ (ECAA)
  • Vize redlerine karşı itiraz davaları ve tazminat talepleri​​​​

Etkinlikler sadece sınırlı sayıda davetliye açık ve katılım ücretsiz

Sınırlı sayıda davetliye açık etkinliklerde her biri kendi alanında uzman olan hukukçularla yapılacak 20 dakikalık özel görüşmeler ücretsiz, bir saatlik özel görüşmelerin ücreti ise 50 Euro’dur. 

Online randevu için: https://coatesglobal.as.me


Vizesiz Dünya

Vizesiz Dünya, İngiltere Göçmenlik Kanunu'nda olan değişiklikleri, vizelerde yaşanılan sorunları ve haksızlıkları, mahkeme kararlarını burada bilgisayar ekranlarına taşıyor.

%d blogcu bunu beğendi: