seminerLondra’dan Garth Coates Göçmenlik Hukuku Avukatlık Firmasınca yurtdışına yerleşmeyi düşünenlere yönelik Türkiye’de düzenlenen seminerler ve özel toplantıların dördüncüsü 27-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak.

Seminerler, 27 Mayıs 2016 Cuma günü 19:00 – 22:00 saatleri arasında Ataşehir’de ve 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında 3 farklı gruba 3’er saatlik seanslar halinde İstanbul Şişli’de verilecek.

Seminere katılım ücretsizdir. 

Çok sınırlı yer olduğundan, sadece ciddi katılımcılara davetiye gönderilecektir.

 

KONUŞMACILAR VE ORGANİZATÖR FİRMA

Garth Coates Immigration Solicitors ve Coates Global firmalarının yöneticileri ve çözüm ortakları, Garth Coates, Tamer Ulay, Çelemet Yener; Rui Teixeira Rodrigues; Eleni Drakou, Sana Gorner, Linda Christine Philips ve Miguel Lacerda katılacaktır.

Seminerin organizatörü, Türkiye’den BERCAN TUR LIMITED ŞİRKETİ’dir.

SEMİNER KONULARI:

İngiltere Göçmenlik Hukuku, vize sistemi ve yerleşime açık olan vize türleri ile çifte vatandaşlık olanağı sunan ülkelerin (PORTEKİZ, MALTA VE KIBRIS) vatandaşlık başvuru koşulları hakkında bilgiler verilecektir. Seminerde açıklanacak vize türleri ve vatandaşlık programları genel hatlarıyla şunlardır:

  • ECAA Aimagesnkara Anlaşması vizesi (Sadece Türk Vatandaşlarına yönelik özel yerleşim vizesi)
  • TIER 1 Investor – Yatırımcı vizesi
  • TIER 1 Entrepreneur – Girişimci/İş Kurma Vizesi
  • FAST TRACK/ÇOK HIZLI Malta vatandaşlığı edinerek, Malta Pasaportu ile tüm Avrupa ülkelerinde çalışma, yaşama ve barınma olanağı ve ABD ve Kanada gibi gelişmiş ülkelere vizesiz seyahat şansı
  • FAST TRACK/ÇOK HIZLI Portekiz’de Oturum ve Çalışma izni ve 5 yıllık AB Schengen Vizesi
  • Portekiz’de konut alarak Altın Vize (Golden Visa) ve Vatandaşlık fırsatları
  • Hızlandırılmış Malta Vatandaşlık Programı
  • KIBRIS’ta konut alarak Avrupa Birliği Vatandaşlığı

SEMİNERLER ÜCRETSİZDİR

Seminerlerimize katılım ücretsizdir. Ancak, seminer öncesi ve sonrası konuşmacılardan özel randevu alarak yapılan birebir özel görüşmeler ücretlidir.

 

Seminer ve özel toplantılarımız için detaylı bilgiye www.vizesizdunya.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Vizesiz Dünya

Vizesiz Dünya, İngiltere Göçmenlik Kanunu'nda olan değişiklikleri, vizelerde yaşanılan sorunları ve haksızlıkları, mahkeme kararlarını burada bilgisayar ekranlarına taşıyor.

%d blogcu bunu beğendi: