Türkiye’de Garth Coates Göçmenlik Hukuku Avukatlık Firmasınca düzenlenen yurtdışına yerleşmeyi düşünenlere yönelik seminerlerin sonuncusu 3 Ekim 2015 Cumartesi günü Istseminaranbul Taksim’deki Elite World Prestige Hotel’de yapılacaktır.

Seminer, aşağıda tam adresi verilen Elite World Prestige Hotel, Taksim, Istanbul’da, 3 Ekim 2015 Cumartesi günü, saat 11:00 de başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürdükten sonra saat 13:00’de sona erecektir.

Seminerde, katılımcılara çay, kahve ve kuru pasta ikramında bulunulacaktır.

Seminer Adresi:

Elite World Prestige Hotel
Toplantı Salonu
Şehit Muhtar Caddesi No 40
Taksim – ISTANBUL

KONUŞMACI VE ORGANİZATÖR FİRMA

Garth Coates Solicitors firmasından Tamer Ulay’ın konuşmacı olarak katılacağı seminerde, daha önce ECAA Ankara Anlaşması vizesi ile Ingiltere’ye yerleşmiş bazı konuklarda hazır bulunacaktır.

Seminerin organizatörü, Türkiye’den BERCAN TUR LIMITED ŞİRKETİ’dir.

SEMİNER KONULARI:

İngiltere Göçmenlik Hukuku, vize sistemi ve yerleşime açık olan vize türleri ile çifte vatandaşlık olanağı sunan ülkelerin vatandaşlık başvuru koşulları hakkında bilgiler verilecektir. Seminerde açıklanacak vize türleri ve vata
ndaşlık programları genel hatlarıyla şunlardır:

  • ECAA Aimagesnkara Anlaşması vizesi (Sadece Türk Vatandaşlarına yönelik özel yerleşim vizesi)
  • TIER 1 Investor – Yatırımcı vizesi
  • TIER 1 Entrepreneur – Girişimci/İş Kurma Vizesi
  • FAST TRACK/ÇOK HIZLI Malta vatandaşlığı edinerek, Malta Pasaportu ile tüm Avrupa ülkelerinde çalışma, yaşama ve barınma olanağı ve ABD ve Kanada gibi gelişmiş ülkelere vizesiz seyahat şansı
  • FAST TRACK/ÇOK HIZLI Portekiz’de Oturum ve Çalışma izni ve 5 yıllık AB Schengen Vizesi
  • St Kitts and Nevis ve Dominik Cumhuriyeti vatandaşlıkları

SEMİNER ÜCRETİ

Seminerimize katılım bedeli kişi başına KDV dahil 120 TL’dir. Katılım davetiyeniz için bu ücretin en geç 1 Ekim 2015 Perşembe gününe kadar semineri organize eden BERCANTUR firmasına ödenmesi rica olunur.

KATILIM ÜCRETİ İÇİN BANKA BİLGİLERİ

GARANTİ BANKASI
İSTANBUL ELMADAĞ ŞUBESİ
HESAP ADI: BERCAN TUR LTD ŞTİ
ŞUBE KODU – HESAP NO:   234-6601981
IBAN:TR20 0006 2000 2340 0006 6019 81

Seminere katılım için, katılım ücreti ilgili banka hesabına yatırıldıktan sonra, seminer organizatörü BERCANTUR telefonla aranılarak isim, adres ve iletişim bilgilerinizi vermeniz rica olunur.

Sadece, seminer katılım bedelini ödeyip, isim, adres ve iletişim bilgilerini BERCANTUR’a iletenlere davetiye gönderilecektir.

BERCANTUR firmasına 0212 2300224 nolu telefon ile ulaşabilirsiniz.


Vizesiz Dünya

Vizesiz Dünya, İngiltere Göçmenlik Kanunu'nda olan değişiklikleri, vizelerde yaşanılan sorunları ve haksızlıkları, mahkeme kararlarını burada bilgisayar ekranlarına taşıyor.

%d blogcu bunu beğendi: