Hukuk firmasındaki Türk çalışanlar olarak, tatil boyunca ara verdiğimiz haberlerimize, Ramazan bayramından sonra devam edeceğiz. Yeni haberlerimiz arasında, yüksek mahkemede Ankara Anlaşmasında kazandığımız çok yeni ve önemli bir dava üzerine haberimiz olacak. Ankara Anlaşmasında son 8 aydır çok ciddi red oranlarından dolayı sürekli eleştirilen bakanlık memurları, yüksek mahkemedeki zaferimiz sonrasında artık kararlarını daha dikkatli ve olumlu vermeye başladılar. Bunun üzerinde bayram sonrasında gerekli açıklamalarda bulunacağım.

Ayrıca, AB ülkelerine göçlerin artık tersine döndüğü ortalıkta çok konuşulmaya başlandı. Eskiden Afrika’dan AB’ye kaçak göç yaşanırken, şimdi AB’den Afrika’ya kaçak göçler haberlere yansımaya başladı. Bu konudaki ilginç haberleri sizinle paylaşacağım.

Vatandaşlarımızı çokça ilgilendiren Ankara Anlaşması vizelerinde olumlu haberlerim de olacak.

Eş vizelerinde, insan haklarını çiğnemek uğruna, son zamanlarda bakanlık tarafından verilen haksız kararlara da yer vereceğim.

Şimdiden tüm okurlarımızın mübarek Ramazan bayramını kutluyor, insanlığa hayır vesile etmesini diliyorum.


Vizesiz Dünya

Vizesiz Dünya, İngiltere Göçmenlik Kanunu'nda olan değişiklikleri, vizelerde yaşanılan sorunları ve haksızlıkları, mahkeme kararlarını burada bilgisayar ekranlarına taşıyor.

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: